WIZERUNEK
PRO

Sesje wizerunkowe dla osób indywidualnych.
Potrzebujesz zdjęć do CV, Linkedin
czy innych celów zawodowych?

Ludzie biznesu w dobrym świetle

Indywidualna biznesowa sesja zdjęciowa to propozycja dla specjalistów, ekspertów jak i dla osób prowadzących swój własny biznes.

Fotografia biznesowa
oferta dla osób indywidualnych Warszawa
Profesjonalny wizerunek w biznesie
Marka osobista

Przez 10 lat pracowaliśmy dla polskiej edycji FORBES'a oraz setek szanowanych firm i instytucji fotografując ludzi takich jak Ty.

Wierzymy, że profesjonalne zdjęcia biznesowe są potrzebne się w każdym biznesie, każdemu przedsiębiorcy i większości pracowników.

W myśl zasady „jak Cię widzą, tak Ci płacą” jesteśmy w stanie wykonać efektywną sesję biznesową dla osoby z  każdej branży.

Do dostosowujemy się do trendów zawodowych, rozumiemy jakie kompetencje są kluczowe w danym zawodzie, doradzamy im także odnośnie stylizacji biznesowych, by czuli się pewnie i swobodnie podczas całej sesji fotograficznej.

Profesjonalny portret biznesowy wpływa pozytywnie na relacje z klientami, którzy chętniej nawiązują kontakt i korzystają z usług konkretnego biznesu, jeśli widzą, kto jest po drugiej stronie. Dowiedz się więcej... 

Zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania swojej marki osobistej. Jeśli potrzebujesz zdjęcia biznesowego -  profilowego na Linkedin, zdjęcia do CV, zdjęć do strony internetowej, czy do innych zastosowań zawodowych - wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalny wizerunek - to jest nasza ścisła specjalizacja, mamy znakomite doświadczenie, wypracowane standardy.

Dzięki doświadczeniu, kreatywności i zaangażowaniu nasze usługi są na najwyższym poziomie, o czym świadczą przede wszystkim zdjęcia, ale i opinie naszych klientów.

Wizerunek biznesowy dla osób indywidualnych, czyli zdjęcia do CV, Linkedin, strony internetowej, portali społecznościowych i innych zastosowań zawodowych. Sesja biznesowa studyjna Warszawa - studio na Powiślu lub na Ursynowie

Sesja biznesowa dla osób indywidualnych w przestrzeni biurowej - czyli zdjęcia do publikacji prasowych, Linkedin, strony internetowej, portali społecznościowych i innych zastosowań zawodowych. Sesja odbywa się w biurze klienta.

Od 15 lat realizujemy profesjonalne, szyte na miarę, efektowne i efektywne kosztowo sesje biznesowe. Sesja biznesowa dla osób indywidualnych w plenerze - czyli zdjęcia do publikacji prasowych, Linkedin, strony internetowej, portali społecznościowych i innych zastosowań zawodowych.

Zatrzymaj się tu na minutkę

i zobacz co potrafimy

PREV
NEXT

Jakie korzyści przynosi dobre zdjęcie w CV i w Linkedin?

Fotografia biznesowa Warszawa
Fotografia wizerunkowa Warszawa
Oferta dla osób indywidualnych

Dobre zdjęcie w CV może przynieść wiele korzyści, ponieważ jest to element, który może przyciągnąć uwagę pracodawcy i wyróżnić aplikanta spośród innych kandydatów.

Oto kilka korzyści, jakie może przynieść dobre zdjęcie w CV:

Pierwsze wrażenie: Dobre zdjęcie może pomóc stworzyć pozytywne pierwsze wrażenie o kandydacie i zainteresować pracodawcę jego aplikacją.

Profesjonalizm: Dobre zdjęcie w CV może pokazać, że kandydat dba o swój wizerunek i jest profesjonalny w podejściu do swojej kariery.

Zapamiętanie: Dobre zdjęcie może pomóc pracodawcy zapamiętać kandydata i łatwiej go odróżnić od innych kandydatów.

Budowanie marki osobistej: Dobre zdjęcie może pomóc w budowaniu marki osobistej i stworzeniu spójnego wizerunku na różnych platformach.

Wyrazistość: Dobre zdjęcie może pomóc kandydatowi wyróżnić się spośród innych kandydatów i przyciągnąć uwagę pracodawcy, szczególnie jeśli aplikuje na stanowisko wymagające kontaktu z klientem.

Badania naukowe potwierdzają, że zdjęcie w CV ma duże znaczenie dla pracodawców i może wpłynąć na proces rekrutacji.

Według jednego z badań, przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną CareerBuilder, 61% pracodawców twierdzi, że zdjęcie jest bardzo ważne podczas oceny CV kandydata, a 25% badanych uważa, że nieprawidłowe zdjęcie może wpłynąć na odrzucenie aplikacji.

Warto więc zadbać o to, aby zdjęcie w CV było wykonane profesjonalnie, miało odpowiedni rozmiar i był w spójnym stylu z resztą dokumentu. Zdjęcie powinno przedstawiać kandydata w dobrym świetle, jako kompetentnego, przyjaznego i otwartego.

NINE EASY STEPS

KONTAKT
SESJA WIZERUNKOWA

Daj nam znać jakich zdjęć potrzebujesz, w jakim terminie. Jesteśmy gotowi na wyzwania.

WYCENA

W odpowiedzi na Twojego maila w ciagu 24 godzin dostaniesz szczególową i precyzyjną wycene planowanej sesji.

WSPARCIE

wytyczne dotyczace ubioru i dodatków, wyboru miejsc do sesji i dostosowania rodzaju zdjęć do planowanych pól eksplatacji.

SESJA

Sprawimy, że przed obiektywem poczujesz się swobodnie i w dobrych rękach. Surowe zdjęcia z sesji otrzymasz już w dniu sesji.

WYBIERASZ ZDJĘCIA

Zaproponujemy Ci nasze wybory - ale ostatecznie To ty wybierasz zdjęcia którę bedą cię reprezentować. Będziesz mial ogromny wybór.

POSTPRODUKCJA

Od momentu kiedy wyślesz nam numery zdjęć które wybrałeś do obróbki - potrzebujemy max. 5 dni na ich przygotowanie graficzne.

WETRANSFER

Przeslemy Ci gotowe zdjęcia za posrednictwem WeTransfer i bedziemy je backupować przez min. 2 lata

FAKTURA

Na koniec procesu wystawimy i prześlemy mailem fakturę vat 23% z 7-dniowym terminem płatności.

MASZ ZDJĘCIA

wraz z ze wszystkimi prawami autorskimi na wszelkich polach eksplatacji (bez reklamy), nieograniczone terytorialnie ani czasowo.

Dlaczego w portrecie biznesowym tak ważna jest naturalność?

Portret biznesowy Warszawa
Oferta sesji biznesowej osób indywidualnych w Warszawie.

Naturalny i pełny szczerości portret biznesowy może być bardziej przekonujący i bardziej oddziaływać na odbiorcę.

Osoba na zdjęciu powinna wyglądać na kompetentną i wiarygodną, a sztuczność pozy i uśmiechu natychmiast sprawi, że portret straci na autentyczności.

Naturalność pomaga w zbudowaniu więzi z widzem, co jest szczególnie ważne w przypadku portretów biznesowych, które są często używane do prezentacji firm lub osób na stronach internetowych, w materiałach reklamowych i na profilach w mediach społecznościowych.

Naturalność w portrecie biznesowym może być osiągnięta poprzez odpowiednie ustawienie i oświetlenie, zachęcanie osoby fotografowanej do swobodnych i naturalnych ruchów i uśmiechów, a także stworzenie relacji z fotografem, która pozwoli na swobodne i naturalne zachowanie się przed aparatem fotograficznym.

Podsumowując, naturalność jest kluczowa w portrecie biznesowym, ponieważ pozwala na przedstawienie osoby w sposób autentyczny i przekonujący, co może przyczynić się do zwiększenia jej wiarygodności i budowania relacji z klientem / odbiorcą.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Sesja wizerunkowa w Warszawie dostosowana Twoich potrzeb
wizerunkowych. Skontaktuj się z nami już dziś.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, wspiera komunikację. Znamy zasady mowy ciała i komunikacji niewerbalnej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i wysoką jakość.

Safari

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Klient ma rózne potrzeby wizerunkowe - rozumiemy to doskonale, potrafimy słuchać i skutecznie wcielać w życie wypracowane wspónie koncepcje. Choćby najbardziej wyszukane.

Jak powinnismy być ubrani do portretu biznesowego - by podkreślić kompetencje i wzbudzić zaufanie?

Fotografia biznesowa Warszawa
Oferta dla firm i osób indywidualnych

Ubranie do portretu biznesowego powinno być starannie wybrane, aby podkreślić nasze kompetencje i wzbudzić zaufanie w oczach potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Oto kilka wskazówek, jak powinniśmy być ubrani do portretu biznesowego:

Wybierz odpowiednie ubrania - strój powinien być dopasowany do sytuacji i branży, w której działamy.

W przypadku portretów biznesowych zwykle najlepiej sprawdzają się klasyczne stroje w stonowanych kolorach, takie jak garnitury, żakiety czy marynarki. Dobrze postawić na minimalizm.

Unikaj drobnych wzorów i połaczeń wielu kolorów  kolorów - zbyt jaskrawe kolory i wzory mogą odwrócić uwagę od naszej osoby i naszych kompetencji.

Wybierz odpowiedni krój ubrania - ubranie powinno być dobrze dopasowane do naszej sylwetki i nie powinno być ani za luźne, ani za ciasne. Powinno ono również podkreślać nasze atuty i ukrywać niedoskonałości.

Zadbaj o detale - detale, takie jak dobrze wyprasowane koszule czy buty, zegarek, mogą wpłynąć na ogólny wygląd i wrażenie, jakie robi nasza osoba.

Pamiętaj o dodatkach - odpowiednio dobrane dodatki, takie jak elegancki pasek czy buty na wysokim obcasie, mogą podkreślić naszą elegancję i kompetencje.

Ważne jest, aby pamiętać, że odpowiednio dobrane ubranie może pomóc w budowaniu profesjonalnego wizerunku, ale nie zastąpi to sygnałów jakie możemy przekazać odbiorcy na fotografi biznesowej za pomocą naszej postawy, mimiki i gestykulacji.

ROBIMY MASĘ ZDJĘĆ I BĘDZIESZ MIAŁ WYBÓR

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

WIZERUNEK
PROFESJONALISTY
WARSZAWA

Zbuduj z nami swój profesjonalny
wizerunek w biznesie

TOP