WIZERUNEK
PRO

Sesje wizerunkowe dla osób indywidualnych.
Potrzebujesz zdjęć do CV, Linkedin
czy innych celów zawodowych?

Ludzie biznesu w dobrym świetle - sesja biznesowa dla osób indywidualnych

Indywidualna biznesowa sesja zdjęciowa to propozycja dla specjalistów, ekspertów jak i dla osób prowadzących swój własny biznes.

Fotografia biznesowa
oferta dla osób indywidualnych Warszawa
Profesjonalny wizerunek w biznesie
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa

Przez 10 lat pracowaliśmy dla polskiej edycji FORBES'a oraz setek szanowanych firm i instytucji fotografując ludzi takich jak Ty.

Wierzymy, że profesjonalne zdjęcia biznesowe są potrzebne się w każdym biznesie, każdemu przedsiębiorcy i większości pracowników.

W myśl zasady „jak Cię widzą, tak Ci płacą” jesteśmy w stanie wykonać efektywną sesję biznesową dla osoby z  każdej branży.

Do dostosowujemy się do trendów zawodowych, rozumiemy jakie kompetencje są kluczowe w danym zawodzie, doradzamy im także odnośnie stylizacji biznesowych, by czuli się pewnie i swobodnie podczas całej sesji fotograficznej.

Profesjonalny portret biznesowy wpływa pozytywnie na relacje z klientami, którzy chętniej nawiązują kontakt i korzystają z usług konkretnego biznesu, jeśli widzą, kto jest po drugiej stronie. Dowiedz się więcej... 

Zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania swojej marki osobistej. Jeśli potrzebujesz zdjęcia biznesowego -  profilowego na Linkedin, zdjęcia do CV, zdjęć do strony internetowej, czy do innych zastosowań zawodowych - wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalny wizerunek - to jest nasza ścisła specjalizacja, mamy znakomite doświadczenie, wypracowane standardy.

Dzięki doświadczeniu, kreatywności i zaangażowaniu nasze usługi są na najwyższym poziomie, o czym świadczą przede wszystkim zdjęcia, ale i opinie naszych klientów.

Wizerunek biznesowy dla osób indywidualnych, czyli zdjęcia do CV, Linkedin, strony internetowej, portali społecznościowych i innych zastosowań zawodowych. Sesja biznesowa studyjna Warszawa - studio na Powiślu lub na Ursynowie

Sesja biznesowa dla osób indywidualnych w przestrzeni biurowej - czyli zdjęcia do publikacji prasowych, Linkedin, strony internetowej, portali społecznościowych i innych zastosowań zawodowych. Sesja odbywa się w biurze klienta.

Od 15 lat realizujemy profesjonalne, szyte na miarę, efektowne i efektywne kosztowo sesje biznesowe. Sesja biznesowa dla osób indywidualnych w plenerze - czyli zdjęcia do publikacji prasowych, Linkedin, strony internetowej, portali społecznościowych i innych zastosowań zawodowych.

Zatrzymaj się tu na minutkę

i zobacz co potrafimy

sesja biznewowa Warszawa
Zdjęcia biznesowe, Zdjęcia biznesowe Warszawa, Fotografia korporacyjna, Fotografia korporacyjna Warszawa, Sesja korporacyjna, Sesja w firmie, Sesja fotograficzna biznesowa, jak pozować na sesji, jak pozować do zdjęć, jak dobrze pozować,
PREV
NEXT

Jakie korzyści przynosi dobre zdjęcie w CV i w Linkedin?

Fotografia biznesowa Warszawa
Fotografia wizerunkowa Warszawa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Sesja korporacyjna
Sesja w firmie
Sesja fotograficzna biznesowa
Oferta dla osób indywidualnych

Dobre zdjęcie w CV może przynieść wiele korzyści, ponieważ jest to element, który może przyciągnąć uwagę pracodawcy i wyróżnić aplikanta spośród innych kandydatów.

Oto kilka korzyści, jakie może przynieść dobre zdjęcie w CV:

Pierwsze wrażenie: Dobre zdjęcie może pomóc stworzyć pozytywne pierwsze wrażenie o kandydacie i zainteresować pracodawcę jego aplikacją.

Profesjonalizm: Dobre zdjęcie w CV może pokazać, że kandydat dba o swój wizerunek i jest profesjonalny w podejściu do swojej kariery.

Zapamiętanie: Dobre zdjęcie może pomóc pracodawcy zapamiętać kandydata i łatwiej go odróżnić od innych kandydatów.

Budowanie marki osobistej: Dobre zdjęcie może pomóc w budowaniu marki osobistej i stworzeniu spójnego wizerunku na różnych platformach.

Wyrazistość: Dobre zdjęcie może pomóc kandydatowi wyróżnić się spośród innych kandydatów i przyciągnąć uwagę pracodawcy, szczególnie jeśli aplikuje na stanowisko wymagające kontaktu z klientem.

Badania naukowe potwierdzają, że zdjęcie w CV ma duże znaczenie dla pracodawców i może wpłynąć na proces rekrutacji.

Według jednego z badań, przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną CareerBuilder, 61% pracodawców twierdzi, że zdjęcie jest bardzo ważne podczas oceny CV kandydata, a 25% badanych uważa, że nieprawidłowe zdjęcie może wpłynąć na odrzucenie aplikacji.

Warto więc zadbać o to, aby zdjęcie w CV było wykonane profesjonalnie, miało odpowiedni rozmiar i był w spójnym stylu z resztą dokumentu. Zdjęcie powinno przedstawiać kandydata w dobrym świetle, jako kompetentnego, przyjaznego i otwartego.

NINE EASY STEPS

KONTAKT
SESJA WIZERUNKOWA

Daj nam znać jakich zdjęć potrzebujesz, w jakim terminie. Jesteśmy gotowi na wyzwania.

WYCENA

W odpowiedzi na Twojego maila w ciagu 24 godzin dostaniesz szczególową i precyzyjną wycene planowanej sesji.

WSPARCIE

wytyczne dotyczace ubioru i dodatków, wyboru miejsc do sesji i dostosowania rodzaju zdjęć do planowanych pól eksplatacji.

SESJA

Sprawimy, że przed obiektywem poczujesz się swobodnie i w dobrych rękach. Surowe zdjęcia z sesji otrzymasz już w dniu sesji.

WYBIERASZ ZDJĘCIA

Zaproponujemy Ci nasze wybory - ale ostatecznie To ty wybierasz zdjęcia którę bedą cię reprezentować. Będziesz mial ogromny wybór.

POSTPRODUKCJA

Od momentu kiedy wyślesz nam numery zdjęć które wybrałeś do obróbki - potrzebujemy max. 5 dni na ich przygotowanie graficzne.

WETRANSFER

Przeslemy Ci gotowe zdjęcia za posrednictwem WeTransfer i bedziemy je backupować przez min. 2 lata

FAKTURA

Na koniec procesu wystawimy i prześlemy mailem fakturę vat 23% z 7-dniowym terminem płatności.

MASZ ZDJĘCIA

wraz z ze wszystkimi prawami autorskimi na wszelkich polach eksplatacji (bez reklamy), nieograniczone terytorialnie ani czasowo.

Dlaczego w portrecie biznesowym tak ważna jest naturalność?

Portret biznesowy Warszawa
Oferta sesji biznesowej osób indywidualnych w Warszawie.

fotografia biznesowa
zdjęcia biznesowe warszawa
sesja biznesowa
fotografia korporacyjna
fotograf biznesowy warszawa
sesja korporacyjna

Naturalny i pełny szczerości portret biznesowy może być bardziej przekonujący i bardziej oddziaływać na odbiorcę.

Osoba na zdjęciu powinna wyglądać na kompetentną i wiarygodną, a sztuczność pozy i uśmiechu natychmiast sprawi, że portret straci na autentyczności.

Naturalność pomaga w zbudowaniu więzi z widzem, co jest szczególnie ważne w przypadku portretów biznesowych, które są często używane do prezentacji firm lub osób na stronach internetowych, w materiałach reklamowych i na profilach w mediach społecznościowych.

Naturalność w portrecie biznesowym może być osiągnięta poprzez odpowiednie ustawienie i oświetlenie, zachęcanie osoby fotografowanej do swobodnych i naturalnych ruchów i uśmiechów, a także stworzenie relacji z fotografem, która pozwoli na swobodne i naturalne zachowanie się przed aparatem fotograficznym.

Podsumowując, naturalność jest kluczowa w portrecie biznesowym, ponieważ pozwala na przedstawienie osoby w sposób autentyczny i przekonujący, co może przyczynić się do zwiększenia jej wiarygodności i budowania relacji z klientem / odbiorcą.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Sesja wizerunkowa w Warszawie dostosowana Twoich potrzeb
wizerunkowych. Skontaktuj się z nami już dziś.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, wspiera komunikację. Znamy zasady mowy ciała i komunikacji niewerbalnej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i wysoką jakość.

Safari

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Klient ma rózne potrzeby wizerunkowe - rozumiemy to doskonale, potrafimy słuchać i skutecznie wcielać w życie wypracowane wspónie koncepcje. Choćby najbardziej wyszukane.

fotografia korporacyjna, headshots, zdjęcia biznesowe, głowki, zdjecia do inentyfikatorów, zdjecie profilowe

Jak stworzyć udane zdjęcie profilowe - by podkreślić kompetencje i wzbudzić zaufanie?

Pamiętaj, że każde zdjęcie profilowe jest inne, ponieważ każdy z nas jest inny. Kluczem jest bycie sobą i pokazanie swojej unikalnej osobowości

Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Oferta dla firm i osób indywidualnych

Aby uzyskać dobre zdjęcie profilowe, skoncentruj się na wysokiej jakości oświetleniu, precyzyjnym kadrowaniu, odzwierciedleniu aktualnego wyglądu i wyrażeniu swojej unikalnej osobowości. Przygotuj się do sesji fotograficznej, przeglądaj zdjęcia podczas sesji, dokonaj podstawowej obróbki i wybierz ostateczne zdjęcie.

Czy selfie może być dobre dla zdjęcia profilowego?

Nie - do cełow prezentacji zawodowej to nie może byc selfie.

Czy warto sięgnąć po zabawne zdjęcie profilowe?

Zabawne zdjęcie profilowe może doskonale oddać Twoją osobowość, ale kako zdjęcie biznesowe sie nie nadaje.

Czy warto skorzystać z oprogramowania do obróbki zdjęć dla zdjęcia profilowego?

Zastosowanie oprogramowania do obróbki zdjęć może poprawić jakość Twojego zdjęcia profilowego, z zachowaniem umiaru. Celem jest poprawa, nie zaś przekształcenie całkowitego charakteru zdjęcia.

Czy zmiana wyglądu wymaga aktualizacji zdjęcia profilowego?

Oczywiście, tak. Zaleca się regularne aktualizowanie zdjęcia profilowego, aby odzwierciedlało ono aktualny wygląd. Użycie przestarzałego zdjęcia może prowadzić do nieścisłości w postrzeganiu.

Jakie są wymagania dotyczące rozmiaru zdjęcia profilowego?

Różne platformy mają różne wymagania dotyczące rozmiaru zdjęcia profilowego. Przed dodaniem zdjęcia warto sprawdzić konkretne wymagania danej platformy.

Czy ciekawe tło jest dopuszczalne na zdjęciu profilowym?

Oczywiście, tło może pomóc w wyrażeniu osobowości. Jednak ważne jest, aby nie przyciągało zbyt dużej uwagi, skupiając się nadal na Twojej twarzy.

Czy można użyć starszego zdjęcia profilowego?

Idealnie byłoby, gdyby zdjęcie profilowe odzwierciedlało aktualny wygląd.

Czy warto używać zdjęcia z innymi ludźmi jako zdjęcia profilowego?

Zdecydowanie lepiej jest unikać zdjęć z innymi ludźmi, skupiając się na własnej osobie. Zdjęcie profilowe powinno koncentrować się na Tobie, a nie na innych.

Jak wybrać najlepsze zdjęcie do profilu?

Pamiętaj, że każde zdjęcie profilowe jest unikalne, podobnie jak my sami. Kluczem jest autentyczność i wyrażenie własnej osobowości, przyciągając innych do Twojego profilu.

Portret biznesowy Warszawa

Fotografia biznesowa Warszawa
Oferta dla firm i osób indywidualnych


Fotografia biznesowa
Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa Warszawa
Profesjonalna fotografia biznesowa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa

Ubranie do portretu biznesowego powinno być starannie wybrane, aby podkreślić nasze kompetencje i wzbudzić zaufanie w oczach potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Oto kilka wskazówek, jak powinniśmy być ubrani do portretu biznesowego:

Wybierz odpowiednie ubrania - strój powinien być dopasowany do sytuacji i branży, w której działamy.

W przypadku portretów biznesowych zwykle najlepiej sprawdzają się klasyczne stroje w stonowanych kolorach, takie jak garnitury, żakiety czy marynarki. Dobrze postawić na minimalizm.

Unikaj drobnych wzorów i połaczeń wielu kolorów  kolorów - zbyt jaskrawe kolory i wzory mogą odwrócić uwagę od naszej osoby i naszych kompetencji.

Wybierz odpowiedni krój ubrania - ubranie powinno być dobrze dopasowane do naszej sylwetki i nie powinno być ani za luźne, ani za ciasne. Powinno ono również podkreślać nasze atuty i ukrywać niedoskonałości.

Zadbaj o detale - detale, takie jak dobrze wyprasowane koszule czy buty, zegarek, mogą wpłynąć na ogólny wygląd i wrażenie, jakie robi nasza osoba.

Pamiętaj o dodatkach - odpowiednio dobrane dodatki, takie jak elegancki pasek czy buty na wysokim obcasie, mogą podkreślić naszą elegancję i kompetencje.

 

ROBIMY MASĘ ZDJĘĆ I BĘDZIESZ MIAŁ WYBÓR

Zdjęcie profilowe do celów zawodowych

Fotografia biznesowa Warszawa

Fotografia biznesowa Warszawa
Oferta dla firm i osób indywidualnych
zdjęcie profilowe
zdjęcie do linkedin
zdjęcie do CV Warszawa
Zdjęcia biznesowe Warszawa
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Sesja korporacyjna
Sesja w firmie
Sesja fotograficzna biznesowa

Ubranie do portretu biznesowego powinno być starannie wybrane, aby podkreślić nasze kompetencje i wzbudzić zaufanie w oczach potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Oto kilka wskazówek, jak powinniśmy być ubrani do portretu biznesowego:

Wybierz odpowiednie ubrania - strój powinien być dopasowany do sytuacji i branży, w której działamy.

W przypadku portretów biznesowych zwykle najlepiej sprawdzają się klasyczne stroje w stonowanych kolorach, takie jak garnitury, żakiety czy marynarki. Dobrze postawić na minimalizm.

Unikaj drobnych wzorów i połaczeń wielu kolorów  kolorów - zbyt jaskrawe kolory i wzory mogą odwrócić uwagę od naszej osoby i naszych kompetencji.

Wybierz odpowiedni krój ubrania - ubranie powinno być dobrze dopasowane do naszej sylwetki i nie powinno być ani za luźne, ani za ciasne. Powinno ono również podkreślać nasze atuty i ukrywać niedoskonałości.

Zadbaj o detale - detale, takie jak dobrze wyprasowane koszule czy buty, zegarek, mogą wpłynąć na ogólny wygląd i wrażenie, jakie robi nasza osoba.

Pamiętaj o dodatkach - odpowiednio dobrane dodatki, takie jak elegancki pasek czy buty na wysokim obcasie, mogą podkreślić naszą elegancję i kompetencje.

 

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

WIZERUNEK
PROFESJONALISTY
WARSZAWA

Zbuduj z nami swój profesjonalny
wizerunek w biznesie

TOP