HEADSHOTS

Szybkie portrety biznesowe w Twojej firmie
Dla zespołów powyżej 30 osób

Zdjecia pracowników firmie - sesja HEADSHOT

Zasady się zmieniły. W dzisiejszym świecie zarówno klienci jak i pracownicy chcą firm, w które się angażują. Nasze korporacyjne portrety uwzględniają misję i wartości Twojej marki, aby stworzyć zdjęcia, które wzmocnią pozycje Twojej firmy.

Profesjonalna fotografia biznesowa headshots
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesja biznesowa headshots
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe headshots

Wykonamy zdjęcia profilowe pracowników do mediów społecznościowych, stopki mailowej, identyfikatorów i innych zastosowań zawodowych.

Rozłożymy studio fotogaficzne na miejscu - to idealne i efektywne kosztowo rozwiązanie dla firm zatrudniajacych ponad 20 pracowników. W ciagu dnia mozemy sportretować nawet 100 osób.

Pamiętaj, że kluczem do uzyskania dobrych zdjęć portretowych jest komunikacja z pracownikami. Poinformuj ich o planowanej sesji zdjęciowej, dzięki temu będą mogli się przygotować.

Stworzymy komfortową atmosferę żeby sprawić, że twoi pracownicy poczują się swobodnie przed aparatem.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe pracowników wykonane w Twojej firmie, to oszczędność czasu i pieniędzy

Mamy indywidualne podejście, pracujemy z każdym pracownikiem indywidualnie, aby w krótkim czasie uzyskać najlepszy efekt. 

Stworzymy prawdziwe zdjęcia portretowe, które uchwycą naturalny uśmiech i pozytywną energię, jednocześnie prezentując profesjonalny wizerunek.

Jeśli potrzebujesz zrobić zdjęcia dla dużej liczby pracowników, skorzystaj  z naszych profesjonalnych usług, ponieważ:

- w jeden dzień sportretujemy nawet 100 pracowników

- szybkie - zdjęcia otrzymasz po 72 godzinach od dnia sesji

- efektywne kosztowo i wizerunkowo

Cena za osobę to tylko 120 zł netto. Dostaniesz zdjęcia, które bedzie godnie reprezentowało Twojego pracownika w sieci przez kolejne 3 lata.Wybierz najlepsze zdjęcie spośród 15-30. Otrzymujesz zdjęcie w wysokiej i internetowej rozdzielczości.

Cena za osobę 100 zł za osobę. Wybierz najlepsze zdjęcie spośród 15-30 ujęć. Otrzymujesz zdjęcie w wysokiej i internetowej rozdzielczości.

Cena za osobę 90 zł za osobę. Wybierz najlepsze zdjęcie spośród 15-30 ujęć. Otrzymujesz zdjęcie w wysokiej i internetowej rozdzielczości.

PREV
NEXT

Sesja korporacyjna headshots

W internecie znane jako zdjęcia profilowe, w prasie potocznie nazywane "główki", a w telewizji określane jako bliski portret. Jakie to są zdjęcia i jak je wykorzystać?

Fotografia biznesowa dla firm
Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa Warszawa
Profesjonalna fotografia biznesowa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesje biznesowe

Korporacyjne headshots

Profesjonalne zdjęcia portretowe, które skupiają się na twarzy i górnej części ciała danej osoby i są wykorzystywane do celów biznesowych. Najczęstsze zastosowanie korporacyjnych headshots to:

Strony firmowe

Zdjęcia korporacyjne są powszechnie stosowane na stronach firmowych, na stronie „o nas” lub na profilach poszczególnych pracowników. Pozwala to potencjalnym klientom lub klientom przedstawić firmę i może pomóc w zdobyciu zaufania i wiarygodności.

Materiały marketingowe

Korporacyjne headshots mogą być również wykorzystywane w materiałach marketingowych, takich jak broszury, ulotki i reklamy. Zamieszczenie profesjonalnych zdjęć pracowników może pomóc w spersonalizowaniu przekazu marketingowego i zaprezentowaniu zespołu firmy.

Komunikaty prasowe i zestawy dla mediów:

Kiedy firma publikuje komunikat prasowy lub zestaw dla mediów, pakiet powinien zawierać zdjęcia kluczowych pracowników. Dzięki temu dziennikarze i inni pracownicy mediów mogą łatwo identyfikować i łączyć się z przedstawicielami firmy.

Komunikacja wewnętrzna: 

Firmy mogą również wykorzystywać zdjęcia firmowe w komunikacji wewnętrznej, takie jak katalogi pracowników lub biuletyny firmowe. Może to pomóc pracownikom dopasować twarze do nazwisk i zbudować poczucie wspólnoty w organizacji.

Profesjonalne zdjęcia korporacyjne headshots są bardzo przydatnym narzędziem dla firm, które chcą zbudować swoją markę, zbudować zaufanie i wiarygodność oraz spersonalizować swoje działania marketingowe.

SESJA BIZNESOWA HEADSHOTS - TREE EASY STEPS

KONTAKT I BRIEF

Skontaktuj się z nami aby sprawdzić naszą dostępność i porozmawiać o Twoich wymaganiach. Podaj liczbę osób i rodzaj tła zdjęć. Omówimy daty i stawki. Jedyne, czego potrzebujęmy to odpowiednia przestrzeń, zwykle wystarczy 3m x 4m

SESJA FOTOGRAFICZNA

Rozłożymy w Twojej firmie mobilne studio fotograficzne. Po 30 minutach na przygotowanie tła, oświetlenia oraz sprzętu fotograficznego będziemy gotowi do fotografowania! Zdjęcia będą wyświetlane bezpośrednio na ekranie komputera. Natychmiastowy podgląd to ułatwienie dla osoby pozującej. Polecamy wybranie docelowego kadru na miejscu.

WETRANSFER I FAKTURA

Każda fotografowana osoba dostanie jedno edytowane zdjęcie. Całość materiału wyślemy w ciągu 72 h Wetransfer - w formacie do internetu oraz w pełnej rozdzielczości, a maliem dostaniesz FV23.

Potrzebujesz nowych zdjęć swoich pracowników bez wychodzenia z biura?

Fotografia biznesowa headshots Warszawa
Oferta dla firm i przedsiębiorstw

Fotografia biznesowa
Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa Warszawa
Profesjonalna fotografia biznesowa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe

Standard korporacyjnych zdjęć portretowych  wzrósł w ostatniej dekadzie. Sztywne, poważne twarze, powszechne w ostatniej dekadzie, nie są już dobrze odbierane, zwłaszcza wśród młodszych osób. 

Najlepszy sposób na uzyskanie portretu, który zostanie dobrze przyjęty w szybkiej sesji, nie jest łatwym zadaniem, a lata doświadczenia są niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości.

Jeśli Twoja firma potrzebuje prostego ujęcia wielu osób, fotografowanie ich na miejscu jest najlepszą opcją. 

Utworzymy małe tymczasowe studio w Twoim pustym biurze, magazynie, sali konferencyjnej lub na końcu korytarza i sfotografujemy każdą osobę po kolei. 

Zdjęcia można też zrobić, gdy firma ma swoje spotkanie firmowe w Warszawie, często robi się zdjęcia w hotelowej sali konferencyjnej.

Potrzebujemy zazwyczaj od 10 do 20 minut na jedną osobę, taki czas daję ponad przeciętną jakość zdjęć, znacznie przekraczającą standardową jakość. 

W razie konieczności proces można przyspieszyć do 4 do 6 minut na osobę, tym wypadku fotograf wybiera najlepsze ujęcie.

Cena jest oparta na liczbie osób, a nie na godzinach pracy, dzięki temu fotografujemy bez presji czasu i możemy skupić się na najlepszych efektach.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były w pełni dostosowane do Twoich potrzeb - i żebyś efekty naszej pracy miał dostępne w najkrótszym możliwym czasie.

 

Tło do headshotów

Jako fotograf biznesowy, preferuję trzy podstawowe kolory tła: białe, ciemno szare i jasno szare

Zdjęcia biznesowe Warszawa
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Sesja korporacyjna
Sesja w firmie
Sesja fotograficzna biznesowa
Filmy z drona Warszawa
Zdjęcia lotnicze
Zdjęcia z drona

Przed sesją zdjęciową, określ, w jaki sposób będziesz wykorzystywać swoje zdjęcia: na swojej stronie internetowej? Profilu LinkedIn i innych kanałach mediów społecznościowych? Wizytówkach i innych materiałach marketingowych?

Białe tło - zdjęcia na białym tle wygląda wyrazisto, żywo i prezentuje się nowocześnie i profesjonalnie. Większość firm korporacyjnych preferuje białe tło ze względu na czysty i gładki wygląd. 

Ciemne tło nadaje zdjęciom portretowym silny i wyrafinowany wygląd. Wielu CEO, młodych przedsiębiorców, doradców finansowych i prawników preferuje swoje zdjęcia na ciemnym tle, co świetnie wygląda jako zdjęcie profilowe na ich stronach internetowych. 

Szare neutralne tło zapewnia bardzo profesjonalny wygląd. Fotografie na szarym tle są ponadczasowe i bardzo praktyczne. Tła szare nigdy nie wyjdą z mody.

Brąz kojarzy się z ciepłymi, ziemistymi kolorami, które komunikują stabilność i szczerość wobec publiczności. Zdjęcia zrobione na brązowym tle wydają się przyjazne i wiarygodne.

Użycie innych kolorów tła na szczególne życzenie artystycznych dyrektorów i grafików, którzy chcą, aby zdjęcia były częścią kolorów brandingu.

Tutaj możliwe są nawet takie kolory jak niebieski czy żółty .W takim wypadku najlepiej fotografować na jasnym tle i odpowiedni kolor dodać w postprodukcji.

SESJA BIZNESOWA HEADSHOTS
DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Kompleksowe usługi fotograficzne dostosowane Twoich potrzeb wizerunkowych. Skontaktuj się z nami już dziś.

Potencjalny klient chce wiedzieć o Twojej firmie więcej.

Zdjęcia biznesowe to wizytówka Twojej firmy i Twoich pracowników w świecie online.

Sesja biznesowa Warszawa
Profesjonalna fotografia biznesowa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych, łatwiej jest dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoim biznesie. Dlatego posiadanie dobrych i spójnych zdjęć portretowych pracowników jest niezbędne.

To właściwie "wizytówka" Twojej firmy w świecie online. Potencjalni klienci i pracownicy będą na tej podstawie wyrabiać sobie pierwsze wrażenie o firmie, dlatego ważne jest, aby przekazywało ono właściwą wiadomość.

Dobre zdjęcie portretowe powinno być dobrze oświetlone, profesjonalnie skomponowane i powinno pokazywać Cię w najlepszym świetle.

Powinno ono przekazywać Twoją pewność siebie i przyjazność, dając widzom poczucie tego, kim jesteś.

Profesjonalne zdjęcie portretowe może pomóc przekazać wiarygodność, kompetencję i profesjonalizm.

Twoje zdjęcie biznesowe powinno być aktualne, aby odzwierciedlało Twój obecny wygląd i nie powinno być starsze niż 2-3 lata

Zdjęcia portretowe można również wykorzystać na Twojej stronie internetowej, wizytówkach i innych materiałach marketingowych.

Posiadanie spójnego zdjęcia portretowego we wszystkich kanałach marketingowych pomaga stworzyć profesjonalny wygląd Twojego biznesu.

Krótko mówiąc, dobre zdjęcie portretowe może sprawić ogromną różnicę w tym, jak jesteś postrzegany przez potencjalnych klientów i klientki online.

Jeśli poważnie podchodzisz do rozwoju swojego biznesu, zainwestuj w dobre zdjęcie portretowe Twoich pracowników.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, wspiera komunikację. Znamy zasady mowy ciała i komunikacji niewerbalnej.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i wysoką jakość.

Safari

Kilka przydatnych wskazówek dotyczących wyboru ubrań na sesję headshots

Niezależnie jakie ubranie zostanie wybrane, musisz czuć się w nim komfortowo

Profesjonalna fotografia biznesowa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa

Jednolite kolory są lepsze

Do sesji portretowych polecam jednolite, stonowane kolory, które pomogą skupić się na twarzy portretowanej osoby. Wybierając kolory, pamiętaj, że ciemniejsze ubrania sprawią, że będziesz wyglądać bardziej poważnie i profesjonalnie, natomiast jasne barwy wprowadzą optymizm i energię.

Unikaj wzorów, logotypów, grafik 

Tutaj są zasady są proste, niedopuszczalne są logotypy innej firmy niż twoja. Zbyt wzorzyste ubrania mogą tworzyć dziwne artefakty na zdjęciach i tworzą efekt pikselizacji, mogą też niepotrzebnie rozpraszać.

Proste znaczy lepsze

Skorzystaj z dresscodu panującego w Twojej firmie, jeżeli obowiązuje styl formalny garnitur będzie naturalnym wyborem. Jeżeli strój jest bardziej swobodny to wystarczy koszulka z kołnierzykiem dla mężczyzn i bluzki dla kobiet. Jeśli chcesz się wyróżniać i przyciągać uwagę, załóż jeden z podstawowych elementów garderoby w żywym kolorze.

Zadbaj o czystość

W szczególności dotyczy to odzieży roboczej, strój musi być idealnie czysty i bez plam, aby osoba nie wyglądała niechlujnie.

Uważaj na dekolt

Wybierając koszulę lub top, zwróć uwagę na to, jak się układa. Przy bliskich portretach należy uniknąć głębokiego dekoltu. Odradzam też luźne golfy oraz koszule ze źle dopasowanym kołnierzykiem, który jest za luźny lub za ciasny.

Załóż ubrania, które dodadzą ci pewności siebie

Pewny siebie strój pomaga wpływać na nastrój podczas sesji portretowej. Jeśli czujesz się pewnie, będzie to widoczne na Twoich zdjęciach.

Osoba musi czuć się w nim idealnie komfortowo. Ubranie powinno być częścią jego/jej osobowości, a nie stać się głównym punktem przyciągania uwagi.

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Sesja zdjęciowa pracowników może stanowić ważny element działań HR

Szczególnie w kontekście budowania wizerunku pracodawcy, zwiększania zaangażowania pracowników i pozyskiwania nowych talentów.

Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Sesja korporacyjna
Sesja w firmie

Budowanie wizerunku pracodawcy

Sesja zdjęciowa może pomóc w budowaniu wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Korzystając z profesjonalnych fotografii, można przedstawić pracowników w pozytywnym świetle, pokazać, jak wygląda atmosfera pracy i w jaki sposób firma dba o swoich pracowników.

Zwiększenie zaangażowania pracowników

Sesja zdjęciowa może być też sposobem na zwiększenie zaangażowania pracowników. Wykorzystując zdjęcia pracowników w materiałach wewnętrznych, takich jak newsletter, plakaty informacyjne czy wewnętrzna strona internetowa firmy, można pomóc pracownikom poczuć się częścią zespołu i docenić ich wkład w rozwój firmy.

Pozyskiwanie nowych talentów

Dobrze wykonana sesja zdjęciowa może przyciągnąć uwagę potencjalnych kandydatów na stanowiska w firmie.

Profesjonalne i atrakcyjne fotografie mogą zachęcić do złożenia aplikacji i zainteresować pracowników o wysokich kwalifikacjach.

Kreowanie kultury firmy

Sesja zdjęciowa może także pomóc w kreowaniu kultury firmy, prezentując wartości, cele i wizję firmy w sposób wizualny.

W ten sposób można pokazać, jakie są priorytety i celowe działania firmy, co może wpłynąć pozytywnie na motywację pracowników i ich poczucie przynależności do organizacji.

SESJA BIZNESOWA
HEADSHOTS

Zbuduj z nami profesjonalny wizerunek
Twojej firmy w biznesie.

TOP