ZdjęciaBiznesowe.com

You Are Viewing

Fotografia Korporacyjna

Head shots / Bliskie portrety
Niezależnie czy Twoja firma jest małą czy dużą organizacją, zadbaj o nowoczesny wizerunek swoich szefów i pracowników. Bliskie portrety biznesowe to dobry sposób, aby wzmocnić przekaz marketingowy firmy. W razie potrzeby możemy rozłożyć profesjonalne przenośne studio fotograficzne u Państwa w firmie. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych fotografii.
Sesja wizerunkowa
Tworzymy firmowe portrety liderów biznesu, które z powodzeniem budują wizerunek firmy. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To czyni fotografie niezwykle ważnym elementem działań PR i marketingu. Jako doświadczeni fotografowie korporacyjni rozumiemy, że kluczowe jest stworzenie dobrej atmosfery na sesji. Najważniejsze jest ukazanie na zdjęciu osobowości i charyzmy osoby portretowanej.

Portrety studyjne
Portrety studyjne to okazja do tworzenia profesjonalnego wizerunku w kontrolowanym środowisku. Studio pozwala na wykonanie większej ilości portretów w krótszym czasie, a cała sesja zdjęciowa zachowując spójność. Większość z portretów korporacyjnych w studio wykonywanych jest na białym tle. Dzięki temu uzyskujemy czysty i prestiżowy efekt końcowy, jednocześnie dając projektantom i grafikom większą elastyczność przy towrzeniu materiałów marketingowych.
Zdjęcia w lokacji
Fotografia plenerowa jest świetnym sposobem, aby pokazać  twoją firmę w pozytywnym kontekście. Zdjęcia z dynamicznym tłem pomagają zaangażować odbiorców, łącząc osoby z ich otoczeniem. Nasz kreatywny zespół korzysta z przenośnych systemów lamp błyskowych, który pozwalają na oświetlenia dowolnej lokacji. Jesteśmy gotowi do pomocy we wszystkich aspektach sesji zdjęciowej, łącznie ze znalezienie ciekawych plenerów na zdjęcia korporacyjne. Korzystaj z naszych doświadczeń.

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” Henri Cartier-Bresson